مزیت های خرید هاست ویندوز خارج که به هنگام خرید بایستی به آنها دقت کنیم

 هاست ویندوز خارج چیست

پیش از اینکه کاربر دامنه مورد نظر خود را ثبت کرد، نیاز به یک هاست دارد تا اطلاعات خود را در هاست بارگزاری نماید و سپس دامنه را به میزبانی متصل نماید . هاست های متفاوتی وجود دارد که بر اساس نوع و طراحی وب سایت باید آن ها را انتخاب نمود. یکی از هاست های که مد نظر بسیاری از کاربران است هاست ویندوز کانادا ایران هاست می باشد . منظور این است موقعیت جغرافیایی این هاست در خارج کشور میباشد . دیتا سنتری که از این هاست پشتیبانی میکند باید دارای استاندارد های لازم باشد.

از مواردی که باید به آن دقت نمود در هنگام خرید هاست ویندوز این است که میزبانی هاست خارجی باید معتبر باشد . دارای سرعت مناسب در بارگذاری کنترل پنل و سرعت باگذاری وب سایت در سایت هایی که تست سرعت انجام می شود هاست ویندوز خارج مناسب کسانی است که دارای مشتریان خارج کشور هستند و سرعت لود در خارج کشور ممکن است بسیار مناسب تر از سرعت لود در داخل کشور باشد . به طور مثال ممکن است کاربری که در داخل قصد لود وب سایت را دارد به دلیل موارد روتینگ و تعداد روتر ها پیش رو نسبت به مقصد لود وب سایت را کمی با تاخیر مشاهده نماید ولی کاربری که در خارج کشور میباشد سرعت لود مناسبی داشته باشد ، البته این مورد قطعی نیست و بستگی به مسیر یابی روتر ها دارد .

یکی دیگر از مواردی که کاربران میزبانی خارج کشور را انتخاب میکنند به دلیل امنیتی که در هاست های خارجی بیشتر رعایت میشود است .

مزیت هاست ویندوز خارج

مزیتی که هاست ویندوز خارج دارد این است که بر اساس زیرساخت مناسبی که ممکن است در هاست خارجی باشد میزان در دسترس بود وب سایت بسیار بهتر باشد . برخی کاربر از سرویس ایمیل استفاده میکنند و مقصد ایمیلی که ارسال میکنند به خارج کشور است.

بهتر است برای این مورد هاست ویندوز کانادا تهیه نمایند . البته توجه به هاست خارج کشور و قسمت پشتیبانی را باید مدنظر داشته باشید . در صورتی که از شرکت ایرانی این میزبانی خارجی را تهیه میکنید تمامی پشتیبانی آن بر  عهده شرکت داخلی می باشد . به طور مثال در صورتی که وب سایت شما نیاز به نصب نرم فزار خاصی است باید به شرکت مدنظر مکاتبه نمایید تا این مورد را برای شما انجام دهند.

هاست ویندوز کانادا خارجی قابلیت این را دارد که از کد های asp و php پشتیبانی نماید . هاست ویندوز یکی از بهترین انتخاب ها برای برنامه نویسان است. طراح می تواند بخشی از سایت را با زبان دیگه برنامه نویسی طراحی نماید . امکان ریموت به وب سرور iis در صورتی که شرکت ارایه دهنده این دسترسی را قرار بدهد فراهم است و طراحان میتوانند از مزیت های این دسترسی استفاده کنند .

هاست ویندوز خارج مناسب چه کسانی است

برای کاربرانی که قصد خرید میزبانی خارج کشور را دارند و بازدید کننده وب سایت ان ها از خارج کشور میباشد و یا از سرویس ایمیل میزبانی خارج استفاده میکنند که دریافت کنند های خارجی دارند توصیه میشود از هاست های ویندوزی خارج کشور استفاده نمایند . با توجه به بستر مناسبی که هاست های خارجی دارند مانند  cloud  و زیر ساخت ابری بهترین پیشنهاد به آن ها می باشد.

هاست ویندوز این قابلیت را دارد که برنامه نویسان وب سایت ورژن asp وب سایت را بر اساس وب سایت خود انتخاب نمایند و در صورتی که طراح وب سایت با php طراحی کرده باشد میتواند رو انواع نسخه php که از سمت سرور قابلیت نصب شدن است قرار دهد . بستر ابری یا cloud در خارج کشور این قابلیت را دارد در صورت خرابی یک هاست ، سرور مورد نظر بر روی هاست دیگر قرار گیرد و دسترس بودن را به میزان قابل توجهی افزایش میدهد .

https://www.techradar.com/web-hosting/best-web-hosting-service-websites

معایب هاست ویندوز خارج

از معایب هاست ویندوز خارج کشور میتوان به اینکه هاست آن در خارج کشور می باشد . به هر حال هاستی که در ایران  میباشد دارای امنیت بهتری است زیرا که اطلاعات شما در ایران نگهداری می شود و نه در کشور دیگر . پس از راه اندازی وب سایت و بارگذاری آن در هاست ویندوز کانادا در صورتی که مشکلی بر روی وب سایت اتفاق بیفتد و درخواست پشتیبانی از سمت کاربر انجام شود ممکن است شرکت ارایه دهنده هاست با تاخیر نسبتا زیادی پاسخگوی کاربر باشد و یا ممکن است خود سرور و یا دیسک آن مشکل داشته باشد که از سمت شرکت ایرانی هم قابل برطرف کردن نیست و باید از سمت شرکت خارجی پیگیری شود . در صورتی که هاست داخل در صورتی مشکلی سرور با سرعت بهتری قابل پیگیری و برطرف شدن است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *